Jmenuji se Tereza Vanečková, narodila jsem se ve znamení Ryb v roce 1987. S manželem máme 3 letní děti, dva syny a dceru. S rodinou bydlíme v Českém Brodě v okrese Kolín.

Jsem klidná a empatická. Umím aktivně naslouchat a snažím se vždy najít nejlepší možné řešení dané situace.

Po ne úplně ideálním prvním porodu jsem si během druhého těhotenství začala zjišťovat více informací o těhotenství, porodu i rodičovství, postupně jsem přicházela na to, že se dá porod i užít, ne jen přežít jak jsem si do té doby mylně myslela. Po druhém porodu, který jsem si pak opravdu užila jsem začala směřovat k podpoře těhotných žen ve svém okolí. Hledala jsem směr, kterým bych mohla pomoci více ženám a komplexněji. Sešla jsem se s jednou z certifikovaných dul České asociace dul a dlouze jsme si o poslání duly povídaly. Díky třetímu těhotenství mám čas si plnit sny. Jedním z nich je podporovat nastávající rodiče během těhotenství, poskytovat jim relevantní informace a podporovat je v jejich rozhodnutích a kompetencích.

Práce duly je pro mě posláním a neuvěřitelně mě naplňuje. Být u zrození nového života a u změny ženy v matku je velmi silný okamžik, který se svými klienty mohu zažívat opakovaně a za to jim patří velký dík.

Absolvované kurzy a semináře

10-2017 - 02/2018Mamila - kurz pro laktační poradkyně, certifikace 10.2.2018
10/2017Anna Pohořálková - kurz pro lektory nošení dětí
09/2016 - 09/2017České asociace dul - kurz pro duly, certifikace 11.5.2018
07/2015Bamboolik - vstupní školení pro látkové poradkyně, pravidelné školení 2*ročně
V kurzuNAZEP - specialistka na zpracování placenty